Stor9_ rozpoczyna współpracę z Kubą Przygońskim
Stor9_ rozpoczyna współpracę z Kubą Przygońskim
Kopiuj tekst

Stor9_ rozpoczyna współpracę z Kubą Przygońskim

Kierowca rajdowy Kuba Przygoński doskonale poradził sobie w tegorocznym Rajdzie Dakar, zajmując 5. miejsce w klasyfikacji generalnej. Teraz rozpoczyna swój kolejny etap poza wyścigiem – współpracę z agencją komunikacji marketingowej - Stor9_.

Organizatorzy Dakaru każdą kolejną edycję zapowiadają jako najtrudniejszą w historii. I tym razem trudno im nie przyznać racji, bo już na samym początku ze startu w Dakarze wycofało się ponad 80 załóg. Jednak do tych nie należał Kuba Przygoński wraz z pilotem Tomem Colsoulem. Załoga Orlen Team nie tylko odcinek po odcinku parła do przodu, ale przede wszystkim pięła się w górę w klasyfikacji generalnej! 5. pozycja na finiszu to największe osiągnięcie rajdowca w jego dotychczasowej karierze. Sukcesy Kuby podziwiają kibice nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Teraz Kuba rozpoczyna współpracę ze Stor9_.
STOR9 - we create exclusive branded content with our ambassadors

STOR9 - we create exclusive branded content with our ambassadors

We are content creators that produce and deliver exclusive & premium stories which connect the real world of the ambassador with fans and brands. We cooperate with Anna & Robert Lewandowski.

Czytaj więcej

Kuba Przygoński to przede wszystkim wspaniały człowiek i niezwykle utalentowany sportowiec. Sport jest nam niezwykle bliski, dbamy o komunikację marketingową Anny i Roberta Lewandowskich. Kuba ze względu na swoje sukcesy i zainteresowanie mediów z całego świata zdecydował się zaufać właśnie Stor9_. Bardzo nas to cieszy, chcemy rozwijać współpracę ze sportowcami i innymi osobami publicznymi, patrzącymi w tym samym kierunku co my - zależy nam przede wszystkim na wysokiej jakości i wiarygodności. Jak również na budowaniu wizerunku poprzez opowiadanie prawdziwych historii. Wyniki sportowe, jakie osiąga Kuba oraz jego osobowość już teraz pozwalają realnie wierzyć, że stanie się on żywą legendą polskiego i światowego motosportu, dlatego planujemy długoterminową współpracę

– mówi Anna Zielińska, CEO w Stor9_.

Kierowca Orlen Team swoją karierę zaczynał na dwóch kółkach, biorąc udział w najbardziej prestiżowych wydarzeniach motosportowych na świecie. Pierwsze jego starty to występ podczas Rajdu Faraonów w Egipcie, eliminacje do Mistrzostw Świata w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, czy w 2009 roku debiut w rajdzie Dakar. 5 lat późnej Przygoński ulega wypadkowi, łamiąc trzy kręgi odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Rok później po powrocie do zdrowia I przejechaniu jeszcze jednego Dakaru motocyklem przesiada się za kierownicę samochodu. Swój pierwszy Dakar (2016 rok) w samochodzie Mini kończy na 15. pozycji, w 2017 roku zajmuje już 7. miejsce. Ubiegły rok kończy z 2. miejscem w Pucharze Świata FIA Cross-Country oraz Mistrzostwem Polski w Driftingu. W styczniu 2018 r. kończy Rajd Dakar zajmując wysokie 5. miejsce!

Razem z moją załogą i całym zespołem serwisowym dbamy o mechanizm sportowy – na tym się znamy i robimy wszystko co możemy, a czasami nawet więcej. Wierzę, że taki sam cel w marketingu sportowym stawia sobie agencja Stor9_, z którą zdecydowałem się podjąć współpracę. Liczę, że dobrze poprowadzą również mój "wyścig" poza rywalizacją sportową. 

– mówi Kuba Przygoński, kierowca rajdowy Orlen Team.

KUBA PRZYGOŃSKI x STOR9_ NEW STORY_

KUBA PRZYGOŃSKI x STOR9_ NEW STORY_

O STOR9_

Stor9_ to podmiot zarządzający komunikacją marketingową Anny i Roberta Lewandowskich powstały w marcu 2017r. W jego skład wchodzą specjaliści z obszaru marketingu i PR, którzy zajmują się tworzeniem strategii komunikacji oraz produkcją contentu (video, photo, copywriting) na kanały własne ambasadorów. Stor9_ zajmuje się również koordynacją kampanii reklamowych, które są realizowane przez inne agencje kreatywne (zarówno na poziomie wykonawczym, jak i biznesowym) dla ambasadorów z którymi współpracuje.

Powiązane artykuły
Stor9_ rozpoczyna współpracę z Robertem Lewandowskim

Anna i Robert Lewandowscy profesjonalizują komunikację i rozpoczynają ścisłą współpracę z firmą Stor9_. To pierwsza na polskim rynku organizacja łącząca obszary consultingu, komunikacji i produkcji contentu dedykowanego osobom publicznym. CEO firmy jest Anna Zielińska – wcześniej przez wiele lat związana z agencją Socializer, a następnie Isobar Polska należącą do grupy Dentsu Aegis Network.  
„Fani od zawsze”, czyli „Lewy” jakiego nie znacie

Z okazji Mistrzostw Świata Huawei prezentuje kolejną odsłonę współpracy z Robertem Lewandowskim. Historię najlepszego polskiego piłkarza, w trzech krótkich odcinkach, po raz pierwszy opowiadają jego najwierniejsi fani - przyjaciele, którzy są z nim od zawsze. Projekt zrealizowała agencja Stor9_.
Foods By Ann rozpoczyna współpracę z Runmageddon

Start w zawodach wiąże się z ogromnym wydatkiem energetycznym, dlatego w tym roku Rumageddon i marka Foods By Ann połączyła  siły, aby wspólnie wspomóc zawodników w trakcie tego morderczego wysiłku. Runmageddon to jeden z najbardziej ekstremalnych cyklów biegów przeszkodowych w Europie zrzeszający dziesiątki tysięcy miłośników aktywnego trybu życia. Już w  najbliższy  weekend  9-10 września na terenach sopockiego hipodromu odbędzie się trójmiejska edycja tego biegu - Runmageddon Sopot.
Batony energetyczne Foods by Ann dostępne w Inmedio, Relay i 1Minute

Jak smakują batony od Ani Lewandowskiej? Kto jeszcze tego nie wie,  może się przekonać, bo od lipca batony Energy Bar pojawiły się w ponad 500 punktach sprzedaży należących do grupy Lagardere Polska.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.