Batony energetyczne Foods by Ann dostępne w Inmedio, Relay i 1Minute

Batony energetyczne Foods by Ann dostępne w Inmedio, Relay i 1Minute

Jak smakują batony od Ani Lewandowskiej? Kto jeszcze tego nie wie,  może się przekonać, bo od lipca batony Energy Bar pojawiły się w ponad 500 punktach sprzedaży należących do grupy Lagardere Polska.
Anna Lewandowska to nie tylko sportowiec i mentorka holistycznego podejścia do zdrowego życia, ale też utalentowana bizneswoman. Marka "Foods by Ann"" cieszy się rosnącą popularnością, a po jej produkty sięga coraz więcej zwolenników zdrowego odżywania.
Wraz ze stale rosnącą popularnością batonów, marka zdecydowała się poszerzyć swój kanał dystrybucji o kolejne placówki. Od teraz batony Energy Bar można zakupić w salonach prasowych takich jak Inmedio czy Relay oraz sklepach 1Minute (convienience).
Batony energetyczne od Ani Lewandowskiej stworzone są dla osób szukających zdrowych i wartościowych produktów także w kategorii przekąsek. Batony nie zawierają cukru, a dzięki odpowiednio dobranym składnikom, takim jak daktyle, orzechy, figi, owoce goji czy żurawina, są doskonałym źródłem energii. Nie tylko zaspokajają głód, ale także pozytywnie wpływają na funkcjonowanie organizmu.
Batony Foods by Ann cieszą się dużym zainteresowaniem konsumentów,
a sama marka dynamicznie się rozwija i wprowadza do oferty kolejne produkty. Nowy kanał dystrybucji stanowi kolejny krok w poszerzaniu kanałów dotarcia Foods by Ann do jeszcze większej grupy odbiorców poprzez sprzedaż detaliczną.
Powiązane artykuły
Foods By Ann rozpoczyna współpracę z Runmageddon

Start w zawodach wiąże się z ogromnym wydatkiem energetycznym, dlatego w tym roku Rumageddon i marka Foods By Ann połączyła  siły, aby wspólnie wspomóc zawodników w trakcie tego morderczego wysiłku. Runmageddon to jeden z najbardziej ekstremalnych cyklów biegów przeszkodowych w Europie zrzeszający dziesiątki tysięcy miłośników aktywnego trybu życia. Już w  najbliższy  weekend  9-10 września na terenach sopockiego hipodromu odbędzie się trójmiejska edycja tego biegu - Runmageddon Sopot.
Batony Foods by Ann dostępne w sieci Żabka

Anna Lewandowska to nie tylko sportowiec i mentorka holistycznego podejścia do zdrowego życia, ale też utalentowana bizneswoman. Marka "Foods by Ann" cieszy się rosnącą popularnością, a po jej produkty sięga coraz więcej zwolenników zdrowego odżywania. Po sukcesie sprzedaży batonów energetycznych Foods by Ann w sieciach Piotr i Paweł oraz na stacjach benzynowych Shell przyszedł czas na sieć sprzedaży sklepów Żabka.
Aplikacja Diet by Ann już dostępna na Android

Dobra dieta to taka, która jest łatwa w zastosowaniu. Diet by Ann to synergia eksperckiej wiedzy i filozofii holistycznego podejścia do życia. Dzięki sile mobilnych rozwiązań możemy poczuć Moc bez względu na to, gdzie aktualnie przebywamy. Od dziś aplikacja jest dostępna również na telefony obsługiwane przez system Android.
Foods By Ann – firma Anny Lewandowskiej podbija nowe rynki

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.