Batony Foods by Ann dostępne w sieci Żabka

Batony Foods by Ann dostępne w sieci Żabka

Anna Lewandowska to nie tylko sportowiec i mentorka holistycznego podejścia do zdrowego życia, ale też utalentowana bizneswoman. Marka "Foods by Ann" cieszy się rosnącą popularnością, a po jej produkty sięga coraz więcej zwolenników zdrowego odżywania. Po sukcesie sprzedaży batonów energetycznych Foods by Ann w sieciach Piotr i Paweł oraz na stacjach benzynowych Shell przyszedł czas na sieć sprzedaży sklepów Żabka.

Zmielone orzechy, daktyle, super foods oraz liofilizowane warzywa i owoce – w tym połączeniu stanowią idealną przekąskę przed treningiem lub po nim. Batony energetyczne, które powstają
z receptur tworzonych przez samą trenerkę, początkowo były dostępne jedynie w Internecie. W związku z rosnącą popularnością kanały ich dystrybucji zostały poszerzone, aby móc dotrzeć do jeszcze większej grupy odbiorców.

W ramach specjalnej akcji sprzedażowej „in-out” batony energetyczne Foods by Ann będą dostępne w sprzedaży w dniach 12-25 lipca w ogólnopolskiej sieci sklepów Żabka. Batony Pocket Energy bars będą dostępne w czterech wariantach smakowych: Kakao & Malina, Marchew & Pomarańcz, Truskawka & Burak, Jabłko & Cynamon.

Produkty będą dostępne w gramaturze 35g. Batony Foods by Ann cieszą się dużym zainteresowaniem konsumentów, a sama marka dynamicznie się rozwija i wprowadza do oferty kolejne produkty. Nowy kanał dystrybucji stanowi kolejny krok w poszerzaniu kanałów dotarcia Foods by Ann do jeszcze większej grupy odbiorców poprzez sprzedaż detaliczną.

Foods by Ann - Tylko Naturalne Produkty by Anna Lewandowska

Żyj zdrowo i aktywnie. Produkty Foods by Ann, diety, akcesoria, DVD i książki z przepisami Anny Lewandowskiej

Czytaj więcej

Powiązane artykuły
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.