Batony Foods by Ann dostępne w sieci Żabka

Batony Foods by Ann dostępne w sieci Żabka

Opublikowany

Anna Lewandowska to nie tylko sportowiec i mentorka holistycznego podejścia do zdrowego życia, ale też utalentowana bizneswoman. Marka "Foods by Ann" cieszy się rosnącą popularnością, a po jej produkty sięga coraz więcej zwolenników zdrowego odżywania. Po sukcesie sprzedaży batonów energetycznych Foods by Ann w sieciach Piotr i Paweł oraz na stacjach benzynowych Shell przyszedł czas na sieć sprzedaży sklepów Żabka.

Zmielone orzechy, daktyle, super foods oraz liofilizowane warzywa i owoce – w tym połączeniu stanowią idealną przekąskę przed treningiem lub po nim. Batony energetyczne, które powstają
z receptur tworzonych przez samą trenerkę, początkowo były dostępne jedynie w Internecie. W związku z rosnącą popularnością kanały ich dystrybucji zostały poszerzone, aby móc dotrzeć do jeszcze większej grupy odbiorców.

W ramach specjalnej akcji sprzedażowej „in-out” batony energetyczne Foods by Ann będą dostępne w sprzedaży w dniach 12-25 lipca w ogólnopolskiej sieci sklepów Żabka. Batony Pocket Energy bars będą dostępne w czterech wariantach smakowych: Kakao & Malina, Marchew & Pomarańcz, Truskawka & Burak, Jabłko & Cynamon.

Produkty będą dostępne w gramaturze 35g. Batony Foods by Ann cieszą się dużym zainteresowaniem konsumentów, a sama marka dynamicznie się rozwija i wprowadza do oferty kolejne produkty. Nowy kanał dystrybucji stanowi kolejny krok w poszerzaniu kanałów dotarcia Foods by Ann do jeszcze większej grupy odbiorców poprzez sprzedaż detaliczną.

Foods by Ann - Tylko Naturalne Produkty by Anna Lewandowska

Żyj zdrowo i aktywnie. Produkty Foods by Ann, diety, akcesoria, DVD i książki z przepisami Anny Lewandowskiej

Udostępnij

Powiązane artykuły
Foods By Ann rozpoczyna współpracę z Runmageddon

temu

Start w zawodach wiąże się z ogromnym wydatkiem energetycznym, dlatego w tym roku Rumageddon i marka Foods By Ann połączyła  siły, aby wspólnie wspomóc zawodników w trakcie tego morderczego wysiłku. Runmageddon to jeden z najbardziej ekstremalnych cyklów biegów przeszkodowych w Europie zrzeszający dziesiątki tysięcy miłośników aktywnego trybu życia. Już w  najbliższy  weekend  9-10 września na terenach sopockiego hipodromu odbędzie się trójmiejska edycja tego biegu - Runmageddon Sopot.
Batony energetyczne Foods by Ann dostępne w Inmedio, Relay i 1Minute

temu

Jak smakują batony od Ani Lewandowskiej? Kto jeszcze tego nie wie,  może się przekonać, bo od lipca batony Energy Bar pojawiły się w ponad 500 punktach sprzedaży należących do grupy Lagardere Polska.. Anna Lewandowska to nie tylko sportowiec i mentorka holistycznego
Aplikacja Diet by Ann już dostępna na Android

temu

Dobra dieta to taka, która jest łatwa w zastosowaniu. Diet by Ann to synergia eksperckiej wiedzy i filozofii holistycznego podejścia do życia. Dzięki sile mobilnych rozwiązań możemy poczuć Moc bez względu na to, gdzie aktualnie przebywamy. Od dziś aplikacja jest dostępna również na telefony obsługiwane przez system Android.
Foods By Ann – firma Anny Lewandowskiej podbija nowe rynki

temu