Aplikacja Diet by Ann już dostępna na Android

Aplikacja Diet by Ann już dostępna na Android

Dobra dieta to taka, która jest łatwa w zastosowaniu. Diet by Ann to synergia eksperckiej wiedzy i filozofii holistycznego podejścia do życia. Dzięki sile mobilnych rozwiązań możemy poczuć Moc bez względu na to, gdzie aktualnie przebywamy. Od dziś aplikacja jest dostępna również na telefony obsługiwane przez system Android.

Szybkie tempo życia, a także duże wymagania wobec samych siebie często owocują stresem, który destrukcyjnie wpływa na nasz organizm, a także pozbawia sprawności umysł. Nasze ciało i psyche tworzą jedność, ale negatywne czynniki sprawiają, że nie zawsze znajdują się w równowadze.

Diet by Ann to nie tylko przepisy i porady żywieniowe, lecz także filozofia życia oparta o holistyczne podejście do codzienności, w której należy znaleźć równowagę i zadbać o nasze ciało i umysł.  Każdy jest inny, ma odmienne upodobania żywieniowe, a także przyzwyczajenia czy nietolerancje pokarmowe, dlatego aplikacja oferuje trzy zróżnicowane diety dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Programy żywieniowe zostały zbudowane w oparciu o jedzenie funkcjonalne, dzięki któremu możliwe jest osiągnięcie równowagi  pomiędzy trzema strefami życia: ciałem, umysłem i libido. Precyzyjnie dobrane składniki mają poprawić samo­poczucie i zdrowie oraz zadbać o naszą harmonię – również wewnętrzną. Diety zostały w całości opracowane przez Annę Lewandowską i jednocześnie są odzwierciedleniem jej filozofii życia i ideałów.

Aplikacja Diet by Ann jest już dostępna dla wszystkich korzystających z systemu Android, co ma zapewnić dotarcie do jeszcze większej liczby użytkowników Nowe narzędzie zapewnia szybszy i wygodniejszy dostęp do diet, a także możliwość sprawniejszego zakupu najbardziej odpowiedniego dla nas abonamentu. W aplikacji Diet by Ann można znaleźć różnorodną, zindywidualizowaną dietę ułożoną przez Annę Lewandowską. Dieta dostępna jest w trzech wariantach, a użytkownicy mogą dopasować je w zależności od indywidualnych potrzeb. W aplikacji można skorzystać również z pomocy dietetyków online. Diet by Ann to aplikacja stworzona dla tych, którzy chcą podjąć dietetyczne wyzwanie, a także odnaleźć równowagę pomiędzy ciałem i umysłem poprzez odpowiednie odżywianie.  

Dzięki wersji aplikacji na system Android już każdy może swobodnie korzystać z Diet by Ann, bez ograniczeń sprzętowych.

Plany Diety | Dieta & Sport

Plany Diety | Dieta & Sport

Czytaj więcej

Powiązane artykuły
Foods By Ann rozpoczyna współpracę z Runmageddon

Start w zawodach wiąże się z ogromnym wydatkiem energetycznym, dlatego w tym roku Rumageddon i marka Foods By Ann połączyła  siły, aby wspólnie wspomóc zawodników w trakcie tego morderczego wysiłku. Runmageddon to jeden z najbardziej ekstremalnych cyklów biegów przeszkodowych w Europie zrzeszający dziesiątki tysięcy miłośników aktywnego trybu życia. Już w  najbliższy  weekend  9-10 września na terenach sopockiego hipodromu odbędzie się trójmiejska edycja tego biegu - Runmageddon Sopot.
Batony energetyczne Foods by Ann dostępne w Inmedio, Relay i 1Minute

Jak smakują batony od Ani Lewandowskiej? Kto jeszcze tego nie wie,  może się przekonać, bo od lipca batony Energy Bar pojawiły się w ponad 500 punktach sprzedaży należących do grupy Lagardere Polska.
Batony Foods by Ann dostępne w sieci Żabka

Anna Lewandowska to nie tylko sportowiec i mentorka holistycznego podejścia do zdrowego życia, ale też utalentowana bizneswoman. Marka "Foods by Ann" cieszy się rosnącą popularnością, a po jej produkty sięga coraz więcej zwolenników zdrowego odżywania. Po sukcesie sprzedaży batonów energetycznych Foods by Ann w sieciach Piotr i Paweł oraz na stacjach benzynowych Shell przyszedł czas na sieć sprzedaży sklepów Żabka.
Foods By Ann – firma Anny Lewandowskiej podbija nowe rynki

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.