Z okazji Dnia Mamy, 24 maja odbyła się premiera najnowszej książki Anny Lewandowskiej

Z okazji Dnia Mamy, 24 maja odbyła się premiera najnowszej książki Anny Lewandowskiej

Już 24 maja miała miejsce oficjalna premiera najnowszej książki Anny Lewandowskiej „Healthy Mama – poradnik zdrowej mamy”. Jak w zdrowiu przeżyć okres ciąży? Jak ważne jest w tym wyjątkowym dla każdej kobiety czasie dbanie o siebie zarówno w zakresie odżywiania, jak i aktywności fizycznej? Książka znanej sportsmenki jest zbiorem jej wiedzy i osobistych doświadczeń.

„Healthy Mama – poradnik zdrowej mamy” to prawdziwe kompendium wiedzy, którą autorka zbierała przez wiele lat podczas licznych szkoleń, warsztatów i współpracy ze specjalistami. Poradnik to także zbiór osobistych doświadczeń, którymi Ania chciała podzielić się z innymi kobietami. Znajdziemy w nim porady jak przygotować się do ciąży, a także jak w zdrowy sposób przejść przez ten wyjątkowy okres. Autorka zwraca uwagę na znaczenie diety, w której uwzględnia ważne minerały i witaminy, które powinny być dostarczane organizmowi w trakcie ciąży.

W poradniku znajdziemy również wskazówki dotyczące aktywności fizycznej oraz plany treningowe na każdy trymestr ciąży. Książka zawiera również porady dotyczące opieki medycznej, oraz równie ważnej w tym okresie równowagi psychicznej. Inspiracją powstania książki były skrupulatnie zbierane przez autorkę doświadczenia z okresu ciąży, poparte wiedzą z zakresu dietetyki i wieloletniego warsztatu trenerskiego.

Pomysł powstania książki zrodził się dużo wcześniej, jednak przełomowym momentem, który zmotywował Anię do jej napisania była wizyta u lekarza prowadzącego jej ciążę. Na jednej z pierwszych wizyt ocenił wyniki badań i zdumiony jej zaangażowaniem dotyczącym zdrowego trybu życia, prowadzonej diety i świadomego treningu, powiedział: „Musi to Pani gdzieś opisać”. Autorka wyznaje zasadę, że to właśnie zdrowie jest najbardziej wartościowym prezentem jakim matka może obdarować swoje maleństwo na starcie. Podkreśla, że warto jak najwcześniej zadbać o zdrowe nawyki całej rodziny - jeśli podsuniemy je także naszemu partnerowi zwiększą się szanse na zdrowy rozwój dziecka, a nowy styl życia pozostanie na długie lata.

Książka pisana była przez cały okres ciąży autorki. Powstała przy współpracy z ekspercką wiedzą dra n. med. Jacka Szymańskiego, dra n. biol. med. Patrycji Szachty, trenera personalnego i dietetyki Edyty Litwiniuk, specjalisty ds. żywienia Łukasza Sieńczewskiego. „Healthy Mama – poradnik zdrowej mamy” jest dostępny w regularnej sprzedaży od 24 maja 2017 roku w salonach Empik. Wydawca: Burda Książki 
Healthy mama LEWANDOWSKA OKLADKA_01_3_Zaakceptowana.jpg

Foods by Ann - Tylko Naturalne Produkty by Anna Lewandowska

Żyj zdrowo i aktywnie. Produkty Foods by Ann, diety, akcesoria, DVD i książki z przepisami Anny Lewandowskiej

Czytaj więcej

Powiązane artykuły
Foods By Ann rozpoczyna współpracę z Runmageddon

Start w zawodach wiąże się z ogromnym wydatkiem energetycznym, dlatego w tym roku Rumageddon i marka Foods By Ann połączyła  siły, aby wspólnie wspomóc zawodników w trakcie tego morderczego wysiłku. Runmageddon to jeden z najbardziej ekstremalnych cyklów biegów przeszkodowych w Europie zrzeszający dziesiątki tysięcy miłośników aktywnego trybu życia. Już w  najbliższy  weekend  9-10 września na terenach sopockiego hipodromu odbędzie się trójmiejska edycja tego biegu - Runmageddon Sopot.
Batony energetyczne Foods by Ann dostępne w Inmedio, Relay i 1Minute

Jak smakują batony od Ani Lewandowskiej? Kto jeszcze tego nie wie,  może się przekonać, bo od lipca batony Energy Bar pojawiły się w ponad 500 punktach sprzedaży należących do grupy Lagardere Polska.
Batony Foods by Ann dostępne w sieci Żabka

Anna Lewandowska to nie tylko sportowiec i mentorka holistycznego podejścia do zdrowego życia, ale też utalentowana bizneswoman. Marka "Foods by Ann" cieszy się rosnącą popularnością, a po jej produkty sięga coraz więcej zwolenników zdrowego odżywania. Po sukcesie sprzedaży batonów energetycznych Foods by Ann w sieciach Piotr i Paweł oraz na stacjach benzynowych Shell przyszedł czas na sieć sprzedaży sklepów Żabka.
Aplikacja Diet by Ann już dostępna na Android

Dobra dieta to taka, która jest łatwa w zastosowaniu. Diet by Ann to synergia eksperckiej wiedzy i filozofii holistycznego podejścia do życia. Dzięki sile mobilnych rozwiązań możemy poczuć Moc bez względu na to, gdzie aktualnie przebywamy. Od dziś aplikacja jest dostępna również na telefony obsługiwane przez system Android.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.