• Press Kit
Foods by Ann - nowa marka Anny Lewandowskiej

Kopiuj tekst

Foods by Ann - nowa marka Anny Lewandowskiej<br>

Foods by Ann - nowa marka Anny Lewandowskiej

Opublikowany

Produkty Foods by Ann to porzeczkowe, malinowe shake'i, musy kokosowe, batony bezglutenowe stworzone na bazie orzechów i owoców. Jeśli nie wiesz jak skomponować swoją zdrową dietę z produktów bezglutenowych, może Ci w tym pomóc pomysłowa Ania Lewandowska. Opracowana przez nią dieta bezglutenowa maxi to idealna propozycja dla niezbyt dobrze zorientowanych osób w temacie zdrowego żywienia. W ramach diety otrzymujecie konkretny plan żywienia, codzienne listy zakupów, konsultacje z dietetykiem online oraz możliwość wymiany posiłków, jeśli na coś nie macie ochoty danego dnia. Dieta Anny Lewandowskiej to idealne rozwiązanie dla leniuszków, których trzeba zmotywować do zadbania o siebie.

Diet by Ann • Dieta Anny Lewandowskiej • Sklep

https://dieta.hpba.pl/shop

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Foods By Ann rozpoczyna współpracę z Runmageddon

temu

Start w zawodach wiąże się z ogromnym wydatkiem energetycznym, dlatego w tym roku Rumageddon i marka Foods By Ann połączyła  siły, aby wspólnie wspomóc zawodników w trakcie tego morderczego wysiłku. Runmageddon to jeden z najbardziej ekstremalnych cyklów biegów przeszkodowych w Europie zrzeszający dziesiątki tysięcy miłośników aktywnego trybu życia. Już w  najbliższy  weekend  9-10 września na terenach sopockiego hipodromu odbędzie się trójmiejska edycja tego biegu - Runmageddon Sopot.
Batony energetyczne Foods by Ann dostępne w Inmedio, Relay i 1Minute

temu

Jak smakują batony od Ani Lewandowskiej? Kto jeszcze tego nie wie,  może się przekonać, bo od lipca batony Energy Bar pojawiły się w ponad 500 punktach sprzedaży należących do grupy Lagardere Polska.. Anna Lewandowska to nie tylko sportowiec i mentorka holistycznego
Batony Foods by Ann dostępne w sieci Żabka

temu

Anna Lewandowska to nie tylko sportowiec i mentorka holistycznego podejścia do zdrowego życia, ale też utalentowana bizneswoman. Marka "Foods by Ann" cieszy się rosnącą popularnością, a po jej produkty sięga coraz więcej zwolenników zdrowego odżywania. Po sukcesie sprzedaży batonów energetycznych Foods by Ann w sieciach Piotr i Paweł oraz na stacjach benzynowych Shell przyszedł czas na sieć sprzedaży sklepów Żabka.
Aplikacja Diet by Ann już dostępna na Android

temu

Dobra dieta to taka, która jest łatwa w zastosowaniu. Diet by Ann to synergia eksperckiej wiedzy i filozofii holistycznego podejścia do życia. Dzięki sile mobilnych rozwiązań możemy poczuć Moc bez względu na to, gdzie aktualnie przebywamy. Od dziś aplikacja jest dostępna również na telefony obsługiwane przez system Android.

Foods By Ann – firma Anny Lewandowskiej podbija nowe rynki