• Press Kit
Stor9_ zarządzi komunikacją i wizerunkiem Lewandowskich  

Kopiuj tekst

Stor9_ zarządzi komunikacją i wizerunkiem Lewandowskich  

Opublikowany

Anna i Robert Lewandowscy profesjonalizują komunikację i rozpoczynają ścisłą współpracę z firmą Stor9_. To pierwsza na polskim rynku organizacja łącząca obszary consultingu, komunikacji i produkcji contentu dedykowanego osobom publicznym. CEO firmy jest Anna Zielińska – wcześniej przez wiele lat związana z agencją Socializer, a następnie Isobar Polska należącą do grupy Dentsu Aegis Network.  

Do głównych zadań Stor9_ będzie należało tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji, która połączy ze sobą wszystkie obszary działalności Anny i Roberta Lewandowskich. Mowa tutaj o karierze sportowej i aktywności biznesowej najpopularniejszego polskiego piłkarza, a także o działaniach Anny Lewandowskiej w dziedzinie zdrowia, diety czy aktywności fizycznej.

STOR9 - we create exclusive branded content with our ambassadors

We are content creators that produce and deliver exclusive & premium stories which connect the real world of the ambassador with fans and brands. We cooperate with Anna & Robert Lewandowski.

- Chcemy kontynuować tworzenie spójnych, wiarygodnych i przede wszystkim wysokiej jakości treści z udziałem Anny i Roberta. Jeśli będzie to content związany z kampaniami marketingowymi, to naszym głównym zadaniem będzie stworzenie takiej platformy komunikacji, która będzie działała korzystnie zarówno dla ambasadora, jak i dla promowanej marki. Wymiernym sukcesem będzie dla nas opowiadanie takich historii, które przełożą się na pozytywny odbiór użytkowników

– mówi Anna Zielińska, CEO w Stor9_.

W skład Stor9_ wchodzi zespół doświadczonych specjalistów z dziedziny marketingu, reklamy i Public Relations. CEO firmy jest Anna Zielińska, która posiada ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze komunikacji marketingowej, a wcześniej pełniła funkcję New Business Directora w agencji Isobar Polska (grupa Dentsu Aegis Network). Zielińska pracowała dla marek takich jak HUAWEI, PANDORA, Mattel, BNP Paribas, MasterCard Poland, AXA Polska, NC+ ITI Neovision. Wcześniej współtworzyła agencję Socializer, która w roku 2014 została sprzedana do grupy DENSTU.
Ponadto, w skład Stor9_ wchodzą: 
  • Tomasz Zawiślak - Member of the Board
  • Maciej Dutkowski - Creative Director
  • Jakub Zajdel - Public Relations Director
  • Agnieszka Zielińska - Communications & Partnerships Manager
Firma rozpoczęła swoją działalność w pierwszym kwartale tego roku i uczestniczyła w procesach tworzenia treści z udziałem Lewandowskich dla marek takich jak Huawei, Vistula, Head’n’Shoulders, Gillette, Coca Cola czy Foods by Ann.

- Pomysł na agencję Stor9_ to dodatkowe wsparcie dla obecnych współpracowników Anny i Roberta. Naszym celem było rozbudowanie ich struktury tak, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom partnerów biznesowych Lewandowskich. Zależy nam na udoskonaleniu standardów komunikacji, aby zabezpieczały one potrzeby obu stron

– mówi Tomasz Zawiślak, osoba z teamu Roberta Lewandowskiego oraz Member of the Board w Stor9_.

Stor9_będzie współpracował z managementem Lewandowskich - Mariuszem Siewierskim (Business Partnerships Directorem), Moniką Rebizant (menedżerką Anny i Roberta Lewandowskich ds. komunikacji) oraz Aleksandrą Dec (event marketing managerem).

O STOR9_

Stor9_ to podmiot zarządzający komunikacją marketingową Anny i Roberta Lewandowskich. W jego skład wchodzą specjaliści z obszaru reklamy i PR, którzy zajmują się tworzeniem strategii komunikacji oraz produkcją contentu (video, photo, copywiriting) na kanały własne ambasadorów. Stor9_ zajmuje się również koordynacją kampanii reklamowych, które są realizowane przez inne agencje kreatywne (zarówno na poziomie wykonawczym, jak i biznesowym); firma działa od marca 2017 roku. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Anna Zielinska_CEO Stor9.png

grafika | 75,1 KB

Pobierz
Stor9_Logo_White.jpg

grafika | 378 KB

Pobierz
Stor9_Logo_Black.jpg

grafika | 377 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Foods By Ann rozpoczyna współpracę z Runmageddon

temu

Start w zawodach wiąże się z ogromnym wydatkiem energetycznym, dlatego w tym roku Rumageddon i marka Foods By Ann połączyła  siły, aby wspólnie wspomóc zawodników w trakcie tego morderczego wysiłku. Runmageddon to jeden z najbardziej ekstremalnych cyklów biegów przeszkodowych w Europie zrzeszający dziesiątki tysięcy miłośników aktywnego trybu życia. Już w  najbliższy  weekend  9-10 września na terenach sopockiego hipodromu odbędzie się trójmiejska edycja tego biegu - Runmageddon Sopot.
Batony energetyczne Foods by Ann dostępne w Inmedio, Relay i 1Minute

temu

Jak smakują batony od Ani Lewandowskiej? Kto jeszcze tego nie wie,  może się przekonać, bo od lipca batony Energy Bar pojawiły się w ponad 500 punktach sprzedaży należących do grupy Lagardere Polska.. Anna Lewandowska to nie tylko sportowiec i mentorka holistycznego
Batony Foods by Ann dostępne w sieci Żabka

temu

Anna Lewandowska to nie tylko sportowiec i mentorka holistycznego podejścia do zdrowego życia, ale też utalentowana bizneswoman. Marka "Foods by Ann" cieszy się rosnącą popularnością, a po jej produkty sięga coraz więcej zwolenników zdrowego odżywania. Po sukcesie sprzedaży batonów energetycznych Foods by Ann w sieciach Piotr i Paweł oraz na stacjach benzynowych Shell przyszedł czas na sieć sprzedaży sklepów Żabka.
Aplikacja Diet by Ann już dostępna na Android

temu

Dobra dieta to taka, która jest łatwa w zastosowaniu. Diet by Ann to synergia eksperckiej wiedzy i filozofii holistycznego podejścia do życia. Dzięki sile mobilnych rozwiązań możemy poczuć Moc bez względu na to, gdzie aktualnie przebywamy. Od dziś aplikacja jest dostępna również na telefony obsługiwane przez system Android.

Foods by Ann - nowa marka Anny Lewandowskiej

Produkty Foods by Ann to porzeczkowe, malinowe shake'i, musy kokosowe, batony bezglutenowe stworzone na bazie orzechów i owoców. Jeśli nie wiesz jak skomponować swoją zdrową dietę z produktów bezglutenowych, może Ci w tym pomóc pomysłowa Ania Lewandowska. Opracowana prze