Stor9_ rozpoczyna współpracę z Robertem Lewandowskim
Stor9_ rozpoczyna współpracę z Robertem Lewandowskim

Stor9_ rozpoczyna współpracę z Robertem Lewandowskim

Anna i Robert Lewandowscy profesjonalizują komunikację i rozpoczynają ścisłą współpracę z firmą Stor9_. To pierwsza na polskim rynku organizacja łącząca obszary consultingu, komunikacji i produkcji contentu dedykowanego osobom publicznym. CEO firmy jest Anna Zielińska – wcześniej przez wiele lat związana z agencją Socializer, a następnie Isobar Polska należącą do grupy Dentsu Aegis Network.  

Do głównych zadań Stor9_ będzie należało tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji, która połączy ze sobą wszystkie obszary działalności Anny i Roberta Lewandowskich. Mowa tutaj o karierze sportowej i aktywności biznesowej najpopularniejszego polskiego piłkarza, a także o działaniach Anny Lewandowskiej w dziedzinie zdrowia, diety czy aktywności fizycznej.
STOR9 - we create exclusive branded content with our ambassadors

STOR9 - we create exclusive branded content with our ambassadors

We are content creators that produce and deliver exclusive & premium stories which connect the real world of the ambassador with fans and brands. We cooperate with Anna & Robert Lewandowski.

Czytaj więcej

- Chcemy kontynuować tworzenie spójnych, wiarygodnych i przede wszystkim wysokiej jakości treści z udziałem Anny i Roberta. Jeśli będzie to content związany z kampaniami marketingowymi, to naszym głównym zadaniem będzie stworzenie takiej platformy komunikacji, która będzie działała korzystnie zarówno dla ambasadora, jak i dla promowanej marki. Wymiernym sukcesem będzie dla nas opowiadanie takich historii, które przełożą się na pozytywny odbiór użytkowników

– mówi Anna Zielińska, CEO w Stor9_.

W skład Stor9_ wchodzi zespół doświadczonych specjalistów z dziedziny marketingu, reklamy i Public Relations. CEO firmy jest Anna Zielińska, która posiada ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze komunikacji marketingowej, a wcześniej pełniła funkcję New Business Directora w agencji Isobar Polska (grupa Dentsu Aegis Network). Zielińska pracowała dla marek takich jak HUAWEI, PANDORA, Mattel, BNP Paribas, MasterCard Poland, AXA Polska, NC+ ITI Neovision. Wcześniej współtworzyła agencję Socializer, która w roku 2014 została sprzedana do grupy DENSTU.
Ponadto, w skład Stor9_ wchodzą: 
  • Tomasz Zawiślak - Member of the Board
  • Maciej Dutkowski - Creative Director
  • Jakub Zajdel - Public Relations Director
  • Agnieszka Zielińska - Communications & Partnerships Manager
Firma rozpoczęła swoją działalność w pierwszym kwartale tego roku i uczestniczyła w procesach tworzenia treści z udziałem Lewandowskich dla marek takich jak Huawei, Vistula, Head’n’Shoulders, Gillette, Coca Cola czy Foods by Ann.

- Pomysł na agencję Stor9_ to dodatkowe wsparcie dla obecnych współpracowników Anny i Roberta. Naszym celem było rozbudowanie ich struktury tak, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom partnerów biznesowych Lewandowskich. Zależy nam na udoskonaleniu standardów komunikacji, aby zabezpieczały one potrzeby obu stron

– mówi Tomasz Zawiślak, osoba z teamu Roberta Lewandowskiego oraz Member of the Board w Stor9_.

Stor9_będzie współpracował z managementem Lewandowskich - Mariuszem Siewierskim (Business Partnerships Directorem), Moniką Rebizant (menedżerką Anny i Roberta Lewandowskich ds. komunikacji) oraz Aleksandrą Dec (event marketing managerem).

O STOR9_

Stor9_ to podmiot zarządzający komunikacją marketingową Anny i Roberta Lewandowskich. W jego skład wchodzą specjaliści z obszaru reklamy i PR, którzy zajmują się tworzeniem strategii komunikacji oraz produkcją contentu (video, photo, copywiriting) na kanały własne ambasadorów. Stor9_ zajmuje się również koordynacją kampanii reklamowych, które są realizowane przez inne agencje kreatywne (zarówno na poziomie wykonawczym, jak i biznesowym); firma działa od marca 2017 roku. 

Załączniki

Pobierz wszystkie

Anna Zielinska_CEO Stor9.png

grafika | 75,1 KB

Pobierz
Stor9_Logo_White.jpg

grafika | 378 KB

Pobierz
Stor9_Logo_Black.jpg

grafika | 377 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Stor9_ rozpoczyna współpracę z Kubą Przygońskim

Kierowca rajdowy Kuba Przygoński doskonale poradził sobie w tegorocznym Rajdzie Dakar, zajmując 5. miejsce w klasyfikacji generalnej. Teraz rozpoczyna swój kolejny etap poza wyścigiem – współpracę z agencją komunikacji marketingowej - Stor9_.
„Fani od zawsze”, czyli „Lewy” jakiego nie znacie

Z okazji Mistrzostw Świata Huawei prezentuje kolejną odsłonę współpracy z Robertem Lewandowskim. Historię najlepszego polskiego piłkarza, w trzech krótkich odcinkach, po raz pierwszy opowiadają jego najwierniejsi fani - przyjaciele, którzy są z nim od zawsze. Projekt zrealizowała agencja Stor9_.
Foods By Ann rozpoczyna współpracę z Runmageddon

Start w zawodach wiąże się z ogromnym wydatkiem energetycznym, dlatego w tym roku Rumageddon i marka Foods By Ann połączyła  siły, aby wspólnie wspomóc zawodników w trakcie tego morderczego wysiłku. Runmageddon to jeden z najbardziej ekstremalnych cyklów biegów przeszkodowych w Europie zrzeszający dziesiątki tysięcy miłośników aktywnego trybu życia. Już w  najbliższy  weekend  9-10 września na terenach sopockiego hipodromu odbędzie się trójmiejska edycja tego biegu - Runmageddon Sopot.
Batony energetyczne Foods by Ann dostępne w Inmedio, Relay i 1Minute

Jak smakują batony od Ani Lewandowskiej? Kto jeszcze tego nie wie,  może się przekonać, bo od lipca batony Energy Bar pojawiły się w ponad 500 punktach sprzedaży należących do grupy Lagardere Polska.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.